A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 272

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/djunior/domains/sprawdzamybanki.pl/public_html/system/codeigniter/core/Exceptions.php:183)

Filename: hooks/pick_language.php

Line Number: 31

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/djunior/domains/sprawdzamybanki.pl/public_html/system/codeigniter/core/Exceptions.php:183)

Filename: hooks/pick_language.php

Line Number: 31

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/djunior/domains/sprawdzamybanki.pl/public_html/system/codeigniter/core/Exceptions.php:183)

Filename: drivers/Session_cookie.php

Line Number: 701

Sprawdzamy Banki | Blog | Tagged: lokata jednodniowa

Blog

Najlepsze lokaty jednodniowe.

April 20, 2017
Lokaty jednodniowe mogą być całkiem opłacalne, jeżeli natrafimy na dobrą i opłacalną ofertę. Warto przyjrzeć się rankingowi takich lokat, aby móc wybrać, tą która da nam największe zyski. Bardzo często do otwarcia lokaty jednodniowej wymagane jest założenie rachunku w danym banku, w jakim chcemy założyć lokatę. W większości wymagana jest również kwota minimalna, która może być naprawdę duża i nie każdy będzie mógł z takiej oferty skorzystać. Lokaty to doskonały sposób na oszczędzanie. Bardzo ciekawą ofertę lokaty jednodniowej znajdziemy w Toyota Banku. Oferta nazywa się Nocny Depozyt Overnight. Oprocentowanie takiej lokaty jest równe 0,6% pomnożone przez stawkę polonia. Jest to lokata przeznaczona dla osób fizycznych. które prowadzą działalność gospodarczą i do spółek. Minimalna kwota jaką trzeba wpłacić na lokatę nie jest ściśle określona, ale największe oprocentowanie uzyskami wpłacając na lokatę pół miliona. W przypadku mniejszych kwot oprocentowanie również będzie niższe. Lokata jest odnawiana w sposób automatyczny, a jej oprocentowanie oparte jest o stawki O/N POLONIA. Wysokość takich stawek można sprawdzić każdego dnia od godziny siedemnastej na stronie banku.

Read More »