Blog

Oferta Banku Pekao i Banku Polskiego.

Pożyczka ekspresowa na dowolny cel w Banku Pekao.

Pożyczka ekspresowa na dowolny cel w Banku Pekao jest zobowiązaniem z oprocentowaniem nominalnym wynoszącym 10% w skali roku i prowizją za udzielenie kredytu w wysokości 5% kwoty kredytu. Wybierając tą ofertę możemy pożyczyć od 1 tysiąca złotych do maksymalnie 150 tysięcy złotych. Jest to oferta bardzo przystępna, dzięki szerokiemu okresowi kredytowania zobowiązania. Pieniądze można rozłożyć na równe raty od 1 miesiąca do maksymalnie 84 miesięcy. Wybierając tą ofertę nie trzeba zakładać w banku rachunku osobistego. Warunkiem otrzymania jednak zobowiązania jest przedstawienie w banku oświadczenia o dochodach. Kredytobiorca ma możliwość spłacenia zobowiązania przed czasem i może również negocjować z bankiem warunki oprocentowania jego pożyczki. Pożyczka ekspresowa na dowolny cel w Banku Pekao, dla kredytu na kwotę 10 tysięcy złotych, z okresem kredytowania wynoszącym 2 lata generuje RRSO na poziomie 15,99% w skali roku. Co miesiąc będziemy spłacać raty po 486 złotych, a kredyt będzie na łącznie kosztował 1629 złotych, dzięki alelokaty.pl znajdziesz najkorzystniejsze oferty nie tylko na kredyt.

Kredyt gotówkowy w Banku Polskim.

Bank Polski proponuje swoim klientom kredyt gotówkowy PKO- mini ratka na dowolny cel. Jest to propozycja zobowiązania w przypadku którego i oprocentowanie nominalne kredytu w skali roku i prowizja za udzielenie tego kredytu mają taką samą wartość 7,99%. W ramach tej oferty minimalna kwota kredytu wynosi 1 tysiąc złotych, zaś maksymalna kwota kredytu to aż 150 tysięcy złotych. Kredyt można rozłożyć na maksymalnie 96 rat miesięcznych. Co ważne decydując się na tą ofertę nie będziemy musieli przedstawiać w banku oświadczenia o zarobkach, a na dodatek bank daje nam możliwość skorzystania z wakacji kredytowych, które nie w każdej ofercie są dostępne. Możliwość negocjacji oprocentowania pozwala na zyskanie lepszych warunków kredytowych. Możliwa wcześniejsza spłata bez ponoszenia żądnych konsekwencji również ma znaczenie, bo zawsze może zdarzyć się, że poprawią się nasze warunki finansowe i będziemy chcieć spłacić zobowiązanie przed czasem. Kredyt gotówkowy PKO - Mini ratka na dowolny cel, dla kredytu na 10 tysięcy złotych i z okresem kredytowania wynoszącym 24 miesiące wylicza nam Roczną Rzeczywistą Stopę Oprocentowania na poziomie 16,92% w skali roku. Raty będą po 488 złotych, a łączny koszt kredytu jaki poniesiemy wyniesie nas 1720 złotych.

Porównując ze sobą kredyt gotówkowy w Banku Polskim i pożyczkę ekspresową w Banku Pekao można stwierdzić, że pożyczka jest dla nas lepszym rozwiązaniem. Takie zobowiązanie będzie nas mniej kosztowało, przez co jest dla nas bardziej atrakcyjne. Jak widać warto porównywać i sprawdzać kilka ofert zobowiązań, aby móc wybrać to dla nas najlepsze. Różnica w kosztach obu kredytów nie jest jakoś bardzo wysoka, ale jest i skoro można znaleźć coś tańszego to po co przepłacać? Warto się nad tym zastanowić zanim wybierzemy kredyt gotówkowy, czy też pożyczkę gotówkową.