Blog

Wybieramy kredyt gotówkowy.

Jak wybrać najlepszy kredyt gotówkowy? Nie jest to wcale takie proste, ale najważniejsze jest to, aby przed wybraniem oferty dla siebie sprawdzić co najmniej kilka ofert, porównać je ze sobą i wybrać tą, która będzie dla nas najlepszym rozwiązaniem. Niby nie trudno porównać ze sobą różne oferty, ale i tak wiele osób wybiera pierwszy lepszy kredyt, który nie koniecznie jest na dobrych warunkach. Taka pochopnie podjęta decyzja może mieć dla nas naprawdę poważne skutki.

Kredyt gotówkowy w Banku BGŻ BNP Paribas.

Przeglądając najlepsze oferty kredytów gotówkowych na rynku nie można nie wspomnieć o ofercie przygotowanej przez Bank BGŻ BNP Paribas. Kredyt gotówkowy jaki oferuje ten bank ma oprocentowanie nominalne w wysokości 6,99% w skali roku. Prowizja za udzielenie kredytu nie jest duża w porównaniu do prowizji naliczanych przez inne banki i stanowi 3,90% kwoty udzielonego kredytu. W ramach tej oferty możemy pożyczyć od 2.000,00 złotych do 200.000,00 złotych. Zakres kwot jest dosyć wysoki i każdy znajdzie taką kwotę jaka go interesuje. Nasz kredyt możemy rozłożyć na raty od 6 miesięcy do maksymalnie 120 miesięcy. Ilość rat uzależniona jest od wysokości kredytu. Im większa jest jego kwota tym więcej rat przyjdzie nam spłacać. Do skorzystania z kredytu gotówkowego jaki oferuje Bank BGŻ BNP Paribas nie musimy zakładać rachunku w tymże banku. Jest to kredyt bez poręczyciela, ani też bez zgody współmałżonka. Co prawda nie potrzebujemy zgody współmałżonka, aby wziąć ten kredyt, ale jeśli jest to bardzo wysoka kwota lepiej drugą stronę o tym poinformować. Zwłaszcza, że jeżeli zaprzestaniemy spłacać kredyt nasz współmałżonek może być posunięty również do odpowiedzialności jego spłaty. Razem z wnioskiem o kredyt trzeba przedstawić w banku zaświadczenie o naszych zarobkach. W ramach tej konkretnej oferty nie można skorzystać z wakacji kredytowych, ale można za to wcześniej ten kredyt spłacić. Można również negocjować z bankiem jego oprocentowanie. Często podczas takich negocjacji można ugrać sobie dużo lepsze warunki kredytowe. Roczna Rzeczywista Stopa Oprocentowania wynosi w przypadku tego kredytu 9,36%. Biorąc w ramach tej oferty dwadzieścia tysięcy złotych na 48 miesięcy każda z rat będzie równa 497,51 złotych. Całkowita kwota jaką spłacimy to suma 23880,31 złotych.

Tani kredyt gotówkowy z kontem w Eurobanku.

W Eurobanku znajdziemy dosyć ciekawą ofertę taniego kredytu gotówkowego z kontem. Jego oprocentowanie nie jest bardzo wygórowane i wynosi 5% w skali roku. Co do prowizji za udzielenie kredytu jest już nieco wyższa i wynosi 12,3% kwoty kredytu jaką zaciągnął kredytobiorca. W ramach tej oferty kwota minimalna jaką można pożyczyć to pięćset złotych, zaś maksymalna sto dwadzieścia tysięcy złotych. Nasz kredyt możemy rozłożyć na raty od 3 miesięcy do 108 miesięcy. Warunkiem skorzystania z oferty jest posiadanie rachunku w Eurobanku. Nie trzeba mieć żadnego poręczyciela, ani też zgody naszego współmałżonka, aby ten kredyt wziąć. Bank nie będzie chciał od nas nawet oświadczenia o zarobkach i da nam możliwość skorzystania z wakacji kredytowych. Kredyt możemy spłacić przed czasem i bank jest otwarty na nasze negocjacje odnośnie oprocentowania naszego kredytu. Roczna Rzeczywista Stopa Oprocentowania wynosi 11,61%. Decydując się na kredyt w wysokości 20 tysięcy złotych z okresem kredytowania 48 rat, bank wyliczy nam każdą ratę w wysokości 517,24 złotych. Całkowita kwota do spłaty to suma 24827,42 złotych. Wynika z tego, że ten kredyt będzie nas kosztował prawie pięć tysięcy złotych.